You are currently viewing למה צריך VPN להזמנת חופשות?

למה צריך VPN להזמנת חופשות?

חווה שקט נפשי מוחלט עם VPN בעל דירוג גבוה להגנת הפרטיות שלך. האינטרנט כיום רחוק ממה שאנו מאמינים שהוא צריך להיות – מקום פרטי ובטוח עבור אנשים בכל רחבי העולם להתחבר, לעבוד ולחלוק את תחומי העניין שלהם. פרטיות וגישה נכונה, לא פריבילגיה. Surfshark היא מערכת אקולוגית של כלי פרטיות ואבטחה מקוונים עבור אנשים המבקשים להבין ולהגן על היבטים שונים של חייהם הדיגיטליים.

 

שרת VPN הוא שרת המותקן עם תוכנת שרת VPN מאובטחת כדי לאפשר חיבורי VPN עבור לקוחות מקומיים ומרוחקים. רמת ההצפנה של שירות VPN תלויה בפרוטוקולי מנהור. הם עוזרים לאבטח נתונים בין המכשיר שלך לשרת מרוחק נבחר כך שאף אחד לא יוכל לצותת לפעילויות הגלישה שלך. המומחים של https://cheaphotelstelaviv.co.il/ ריכזו עבורכם את המידע:

למה אתה צריך VPN לחופשות?

חשבו כמה מהחיים שלכם נמצאים על המכשיר החכם שבכיסכם. כעת יש לנו כרטיסי עלייה למטוס, כרטיסי COVID ומזהות חכמות בטלפונים שלנו. ולמרות שנוח להחזיק הכל במקום אחד, זה גם מסוכן. לפי הסטטיסטיקה, ניסיונות פריצה קורים כל 39 שניות, שלא לדבר על כך שמקרים רבים אינם מדווחים.

 

לעתים קרובות אנו מרגישים שאיומי אבטחת סייבר אינם נפוצים מספיק כדי לדאוג מהם. אבל מבחינה טכנית סביר יותר שהם יקרו מאשר להיפצע בטיול. מכיוון שאנו דואגים לביטוח נסיעות לפני היציאה לחופשה, טיפול בהגנה באינטרנט צריך להיות דבר לא פשוט.

איך עובד VPN?

כתובת ה-IP הציבורית שלך ניתנת לגילוי על ידי דפדפנים, אתרים, ספקי שירותי אינטרנט ומכשירים אחרים. זה יכול לסכן את המידע האישי שלך. בעת שימוש ב-VPN, במקום כתובת ה-IP הציבורית שלך, הוא משתמש בכתובת של שרת ה-VPN שכל פעילות האינטרנט שלך עוברת. שרת VPN זה יכול להיות ממוקם בכל מקום בעולם, מה שהופך את זה לבלתי אפשרי לעקוב אחריך למי שמעוניין למצוא את המיקום המדויק שלך, שלא לדבר על לקבל מידע אישי כלשהו.

כיצד להגדיר VPN לנסיעות?

אם אתה נוסע למדינה שבה VPNs מנוטרים או חסומים (למשל, סין), הקפד להוריד ולהגדיר VPN לפני שאתה עולה למטוס. יש מדינות שבהן אינך יכול לגשת ל-VPN דרך חנות אפליקציות, אך אם הוא כבר בטלפון שלך, תוכל להשתמש בו.

 

חשוב: השתמשו בקופונים לבוקינג על מנת לחסוך כסף בהזמנת מלון >>>

תכונות VPN שתעריך במהלך הנסיעה

חסום מודעות ושמור נתונים לנייד

האם ידעת שמודעות גוזלות כמות נאותה של נתונים ניידים? התכונה CleanWeb חוסמת מודעות, חלונות קופצים, פוסלת קישורים חשודים ומונעת ניסיונות דיוג. אתה יכול להחזיק VPN וחוסם פרסומות באחד – והם לא יתפסו מקום במטען שלך.

הישאר חופשי באזורים מגבילים

נוסעים למדינה שיש לה חוקים נוקשים לגבי אתרי אינטרנט שניתן לגשת או לא? אל דאגה, כי התכונה NoBorders מטפלת בזה. אתה לא צריך לעשות כלום – VPN מזהה שאתה נמצא באזור מגביל, ומוריד אוטומטית את הטרחה של התגברות על הגבלות.

השתמש במספר בלתי מוגבל של מכשירים

הירשם לחשבון Surfshark והשתמש בו במספר מכשירים, כמה שתרצה. Surfshark נשאר מחובר ועובד בצורה חלקה על מספר פלטפורמות בו זמנית. אתה יכול לשתף את חשבון Surfshark שלך עם חבריך לנסיעות ולהשתמש בו באותו זמן.

השתמש בו בכל פלטפורמה ומכשיר

Surfshark עובד על המכשירים, מערכות ההפעלה והפלטפורמות הבאות: iOS, Android, macOS, Windows, Linux, Chrome, Firefox (כהרחבה), FireTV, Apple TV, טלוויזיות חכמות אחרות, Xbox ו-Playstation. הורד VPN למכשיר שלך (או למספר מכשירים), והגן על עצמך באינטרנט.