You are currently viewing תפסיקי לכבס את בגדי הים שלך! הדרך הנכונה לנקות את בגד הים

תפסיקי לכבס את בגדי הים שלך! הדרך הנכונה לנקות את בגד הים

מנכ"ל לוי שטראוס, צ'יפ ברג, אמר לציבור שהם לא צריכים לכבס את הג'ינס שלהם. קצת גס אבל בסדר. אולי זה בסדר לא לכבס ג'ינס אבל למען השם נא לכבס את בגדי הים שלך!

 

בגדי ים הם קצת בצד היקר של הבגדים ולמידת הטיפול בהם תעזור לך לשמור על מראה נהדר לאורך כל העונה. בין אם אתם לובשים בגד ים מדי יום או רק בהזדמנות, הבד יכול לסבול מכות קשות מאוד מכימיקלים לבריכה, מהשמש, החול, הטמפרטורות והקרמים. אז מהי הדרך הנכונה לנקות את בגד הים שלך? איך מכבסים בגד ים?

שטפו אותו מיד או שזה עלול להסריח

הדבר החשוב ביותר שאתה יכול לעשות בעת ניקוי בגד ים הוא לשטוף אותו מיד לאחר לבישה, ולאחר מכן לשטוף אותו היטב כאשר אתה מגיע הביתה. זה ימזער את משך הזמן שהבד נחשף לחומרים קשים כמו קרם הגנה, הזעה, מלח וכלור. שלא לדבר על כמה קרוב בגד הים שלך היה לגוף שלך. ככל שתכבס מהר יותר, כך קטן הסיכוי שבגדי הים שלך יריחו כמו כלור, חוף הים או סתם מסריחים. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא ללבוש את החליפה שלך לתוך המקלחת

שטפו את בגד הים ביד

התסיסה של מכונת כביסה עלולה להזיק לבדים גם אם היא מוגדרת על מחזור עדין. גם הצבעים בבדים נוטים יותר לרוץ ועלולים להרוס את בגדי הקיץ האחרים שלך. למעשה, לכבס את בגד הים שלך במכונת הכביסה זה כנראה הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות לבגד ים לנשים. בגדי ים זקוקים לאהבה וטיפול עדינים. (ראה מס' 4 מתוך עשרת הדיברות של בגדי ים לנשים)

 

עקוב אחר המדריך הזה לניקוי בגדי הים שלך ובגדי הים שלך ייראו כמו חדשים יותר.

אל תשתמש בחומר ניקוי כביסה, אתה תצטער על כך מאוחר יותר

מדריכים רבים שם בחוץ אומרים להשתמש במעט חומר ניקוי כדי לנקות את בגדי הים שלך. אבל חומרי ניקוי כביסה קשים מדי עבור רוב בגדי הים ספנדקס ולעתים קרובות יגרמו לדהיית הצבע, במיוחד לצבעים בהירים יותר. אפילו מעט חומר ניקוי יכול להוביל לדהיית צבע. ואפילו על בגדי ים לבנים לעולם אל תשתמש באקונומיקה! במקום זאת, השתמשי בסבון ידיים עדין שאין בו תוספת קרמי לחות. זה יעזור לאותו בגד ים חדש להחזיק מעמד הרבה יותר זמן.

למרות כל אינסטינקט לעשות זאת, אל תעוות את בגד הים שלך

זה מאוד מפתה לעשות את זה אבל אתה צריך להתנגד. סחטת החליפה שלך היא הדרך המהירה ביותר ללבוש אותה כך שהספנדקס מאבד את צורתו וגמישותו. הניחו אותו שטוח על מגבת וגלגלו את המגבת וסוחטים בעדינות. הסר אותו מהמגבת והנח אותו שטוח לייבוש.

זה צריך להיות מובן מאליו, אל תשתמש במייבש על בגד הים שלך

כביסה מתמדת של מייבש בשילוב עם החום המוגזם הם דרך מהירה להרוס את פריט השחייה האהוב עליך.

 

 איך אחרת לא כדאי לייבש את זה?

 

זה עשוי להפתיע אותך, אבל עדיף לא לתלות את בגדי הים לייבוש מכיוון שהמים שיתאספו בתחתית ימתחו את הסיבים. יבש את החליפה בתוך הבית או בצל. שמש ישירה תדהה את הצבעים. אל תייבשו אותו על מזגן מכיוון שסביר להניח שתגרמו לכל החדר ריח של בגד ים לח. ממממממ מקסים.

מה אם אין לך מספיק זמן לייבש אותו?

אם אתה חייב לייבש את בגד הים שלך במהירות, אתה יכול להשתמש במייבש השיער שלך. רק ודא שהוא מוגדר לנשב אוויר קריר. אם אין לו זמן להתייבש, תכניסו את חליפת הרטובה בשקית ניילון לפני שאתם אורזים אותה, כדאי לנעוץ בתיק כמה חורים לאוורור ואז לעטוף סביבה חולצת טריקו או מגבת. לתפוס כל טפטוף. תתפלאו כמה מהר עובש מתחיל לצמוח ללא האוורור.

תן לזה לנוח

אתה בטח יודע שבגדי ים לנשים עשויים בדרך כלל מבד ספנדקס. אבל האם ידעת שספנדקס הוא בעצם מארג זיכרון? זה אומר שכאשר הוא נמתח הוא חוזר לצורתו המקורית. הקפד לתת לבגד הים שלך הפסקה. זה בדרך כלל לוקח בערך יום עד שחתיכת שחייה חוזרת למצבו הרגיל. אז אל תלבשי את אותו בגד ים בימים רצופים. החלפה בין חליפות תאפשר להם לנשום ולחזור לצורתם המקורית. חוץ מזה, כנראה יש לך חבורה של בגדי ים מעצבים לנשים יפים בארון הבגדים שלך שרק מחכים ללבוש!

 

כביסה וייבוש של בגדי החוף שלך יכולים להיות משימה מייגעת, אבל זה יעזור לגרום לבגד הים האהוב עליך להחזיק מעמד הרבה יותר זמן ויעזור לך לחסוך כסף על ארון הקיץ שלך. זכרו, זה ממש רעיון טוב להחזיק יותר מחליפה אחת כשאתם הולכים למקום כלשהו, ​​כי לעולם אל תלבשו בגד ים לח. חלקים לחים וביקיני הם מקום מעולה לחיידקים ועובש, וזו דרך טובה לקבל פריחה עורית או אפילו זיהום. אז אם אתם קונים בגד ים חדש ליתר בטחון, כדאי שתרכשו שניים או שלושה. קנה בגדי ים לנשים באינטרנט, כולל טנקיני, ביקיני.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://shaked-online.com/