You are currently viewing איך מאסטר לפדיקור יכול להפוך לפודולוג?

איך מאסטר לפדיקור יכול להפוך לפודולוג?

האם את מאסטרית פדיקור, מעצבת ציפורניים או מומחית בטיפול בעור, עוסקת כבר זמן רב בתחום טיפול הציפורניים ורוצה לשפר את כישוריך? ללמוד מקצוע חדש מבוקש ולעלות לרמת הכשרה חדשה?

חולמת להרחיב את קהל הלקוחות, לעזור לאנשים ולהיות בעלת ידע בתחום הרפואה, אבל לא יודעת באיזו תוכנית לימודים לבחור?

אז קורס "פדיקור רפואי" במכללת LFA הוא בשבילך!

 

ללא ספק, כל אישה שדואגת לעצמה בהחלט תדאג לציפורניים שלה. בעניין זה, אפשר להסתדר בלי עזרה של מאסטר, אם יש לך מיומנויות בסיסיות בטיפול בלוח הציפורן: פדיקור ומניקור רגילים זה משהו שכל אישה יכולה לעשות. אבל כאשר אי אפשר לטפל ברגליים בכוחות עצמך והעור דורש טיפול מיוחד, לא כדאי לעשות ניסויים בבית. אפשר לחסוך בהוצאות יופי, אבל לא בטיפול במצבי קיצון. במקרים בהם הציפורן צומחת עקומה וחודרת לרקמה סביב, כאשר יבלת קרנית גורמת לכאבים בהליכה, ופסוריאזיס מייסר את העור, חייבים לשים את המחשבות על חיסכון בצד.  כאן מדברים על בריאות ויהיה צורך בעזרה של מומחה!

לכן, שירותיך המקצועיים בתור פודולוג תמיד יהיו רלוונטיים, יבדילו אותך ממתחרים בתחום היופי והטיפוח, ואפילו בקרב רופאים – כי העבודה שלך לא תהיה קשורה לניתוח! טכנולוגיות חדישות ייחודיות מאפשרות לך לפתור בעיות עור וציפורניים ללא התערבות כירורגית, מה שנותן לך, בתור מומחית, יתרון ברור בעיני הלקוחות: טיפולים אלו מתאימים גם לחולי סוכרת, אשר עבורם כל פגיעה ומגע עם מים הם התווית נגד חד משמעית.

 

במסגרת קורס " פדיקור רפואי" במכללת LFA את תבני את היסודות הרפואיים של הפודולוגיה, תהפכי למומחית בעלת הסמכה מתקדמת בתחום המקצוע המבוקש המשלב את הרפואה והיופי, שעבורה בריאות הלקוח היא העיקר!

במהלך 4 שיעורים (קבוצות בוקר וערב, לוח זמנים גמיש) את תקבלי ידע בלעדי ותוכלי ליישם אותו, להגדיל את הרווחים ולהשיג לקוחות חדשים! הקורס מתאים רק למאסטרים בעלי ניסיון שרוצים לצבור ידע תוך זמן קצר מבלי להפריע לעבודה.

 

תכנית הקורס כוללת הכשרה בטכנולוגיות הגרמניות החדישות ביותר לטיפול בכפות רגליים בעייתיות בשיטה מכשירית "יבשה" על פי שיטת הכשרה מודולרית (הדרגתית) ייחודית, המורכבת מ-3 שלבים:

– למידה נרחבת של התיאוריה עם לימוד הניואנסים הרפואיים החשובים ביותר

– חיזוק הידע באמצעות למידה מעשית וגיוס הלקוחות הראשונים

– בחינה וקבלת דיפלומה בינלאומית

כל הציוד כלול בערכת המתנה לקורס. אלו הם: צבתית לציפורניים, קוצץ ציפורניים גדול, מספר סוגי פצירות, דוחף קוטיקולה, שמן לציפורן, מרכך עור, חלוק ומסכה.

יתרון עצום ומאפיין ייחודי של הקורס שלנו הוא הליווי האישי של המרצה. לאחר הלימודים, תוכלי ליצור קשר עם המאסטר בכל זמן שנוח לך ולקבל תשובות לשאלות תיאורטיות ורלוונטיות לעבודה. את הולכת ללמוד מאורית בויר, מומחית ידועה בתחומה המקצועי. אורית מאוהבת בטירוף בעבודה שלה ועוזרת לתלמידות שלה להצליח: במהלך השיעורים, אורית מעבירה לא רק את כישוריה, אלא גם את אהבתה לפודולוגיה. אורית למדה בזמנה בקורס של מכללת LFA, וכן עשתה הכשרה מתקדמת בסנט פטרסבורג ובגרמניה. המטרה העיקרית של אורית היא להכשיר מומחיות מוסמכות שיעזרו לאנשים ממקום של אהבה.

 

איזה ידע מיוחד מקבלים בקורס "פדיקור רפואי":

  1. פרוטזות וטיפול בפטרת ציפורניים:

עיקרון הגישה הוא בטכנולוגיית מכשירית מיוחדת, וכן הכנה של פרוטזה מיוחדת העשויה לפי מרשם ייחודי של LFA. שילוב ארבעת הרכיבים שלו עוזר להרוג תאי פטרייה, משפר את צמיחתו של לוח ציפורן בריא ומעניק לציפורן מראה אסתטי כללי. הודות לשימוש בתכשיר זו עבור פרוטזהשל ציפורן מעוותת בגלל פטרייה, אי אפשר יהיה להבחין בינה לבין ציפורניים בריאות.

  1. שיטה מיוחדת של פדיקור מכשירי לאורתוניקסיה (תיקון של ציפורן חודרנית):

רק במכללת LFA את תלמדי כיצד להשתמש נכון בסיכות מיוחדות לטיפול בציפורניים חודרניות. זה נותן הקלה מיידית בכאב. ראש השיוף החדש מאפשר להזיז את הגליל הצדדי כמה שיותר רחוק כדי להגיע לקצה הציפורן ולעבד אותה.

  1. טיפול ביבלות:

מרצות המכללה מלמדות את התלמידות להסיר יבלות עם ראש אחד ללא שימוש בסכין מנתחים וללא שימוש בכימיקלים.

  1. עבודה עם "כף רגל סוכרתית":

"תסמונת כף רגל סוכרתית" מופיעה אצל אנשים עם סוכרת מסוג 1 או 2. במקרה זה נוצרים מצבים של היפרקרטוזיס (הצטברות עור יבש), ואילו פצעים וסדקים מופיעים לעתים קרובות ומחלימים בצורה גרועה. כף רגל סוכרתית היא החלק הקשה ביותר בעבודתו של פודולוג ולכן דורשת טיפול מירבי בעיבוד.

 

בסיום הקורס המתקדם את תוכלי:

  • לעזור לאלו שבעבר נאלצת לסרב להם בגלל חוסר ידע רפואי, וזה אומר שתוכלי לקבל לקוחות חדשים
  • לקצר את משך הטיפול משעה ל-45 דקות הודות לטכנולוגיה התכשירים החדשים
  • להרוויח יותר
  • להעלות את הסטטוס המקצועי ואת הערך העצמי שלך

 

כמה מילים על מכללת LFA:

מכללת LFA זה 80 מחזורים של בוגרות במהלך 12 שנים. חזקות, מקצועיות, מבוקשות. כיום ל-70% מהן כבר יש קליניקות משלהן והן עובדות בהצלחה רבה.

טכנולוגיית ההוראה של LFA:

– בסיס ומודעות מדעית: סטודנטית לא יכולה להפוך למומחית ללא בסיס ידע והבנה ברורה מדוע היא עושה את עבודתה.

– פיתוח הדרגתי של ידע ומיומנויות: המרצה מציגה את החומר על בסיס תוכנית שיעור בדוקה, היא משגיחה שהתלמידה למדה כראוי את כל תוכן השיעור לפני המעבר לשיעור הבא.

– עקביות ובניית אלגוריתם בעבודה: בתהליך הלמידה התלמידות לומדות לתכנן את המשך העבודה ולעקוב אחר האלגוריתמים. מיומנות זו חשובה ביותר להמשך תרגול, שכן היכולת לעבוד על פי תוכנית ולפעול לפי אלגוריתם מבטיחה תוצאות ומאפשרת להימנע מפחד ואי ודאות בעבודה.

– חיזוי ותכנון: התלמידה מקבלת לא רק את היכולת לבצע את המשימה, אלא גם לתכנן את עתידה המקצועי. היא מגייס לקוחות, מתכננת את לוח הזמנים שלה, מבינה את יסודות השיווק.

 

כתוצאה מהתהליך כל בוגרת היא מקצוענית לכל דבר, עצמאית, עם אמונה בהצלחה שלה ויכולת ליצור תדמית על בסיס עבודה מעולה. 

במכללת LFA מכשירים מומחים עם הכשרה איכותית וניסיון מעשי, אשר יכולים לתפוס את מקומם הראוי בתחום המקצועי!

כדי לקבל מידע מפורט, עליך רק להשאיר את פרטי ההתקשרות שלך. הנציגה שלנו תיצור איתך קשר ותייעץ לגבי הלימודים.

עשי עוד צעד לעבר מקצוע החלומות שלך!