You are currently viewing האם אלה האטרקציות התיירותיות המובילות ביותר בתמיכה באיכות הסביבה?

האם אלה האטרקציות התיירותיות המובילות ביותר בתמיכה באיכות הסביבה?

לכל חלל ומקום יש השפעה על כדור הארץ, ויעדי התיירות, המקומות אליהם מבקרים מיליוני אנשים מדי יום בזכות משיכתם ויופיים, הם בעלי חלקם ההוגן בתוצאות חיוביות ושליליות על הסביבה שלנו.

 

דו"ח של ספירת העולם מגלה כי 5% מסך פליטת גזי החממה נגרמים כתוצאה מתיירות. יתר על כן, כמויות אדירות של פסולת שהשאירו מבקרים במקומות תיירותיים שונים מהווים איומים חמורים על חיות הבר והצמחייה שמסביב. למרבה המזל, ישנם עדיין כמה מוקדים תיירותיים בהם ננקטים צעדים יעילים להגנה על משאבי הטבע, להפחתת פליטת CO2 ולקידום קיימות באמצעות יישום מודלים תיירותיים חדשניים ידידותיים לסביבה.

 

אז בפעם הבאה, לפני שאתה אורז את המזוודות שלך לצאת לסיור מרתק, בדוק את עשרת האטרקציות התיירותיות היותר ידידותיות לסביבה בעולם, שאינן רק תזכורות יפות להיסטוריה ולתרבות שלנו, אלא גם לעשות מאמצים להפחתת פליטות מזיקות כוכב הלכת. (תוכלו להשיג קוד מבצע לבוקינג בלחיצה כאן.)

 

  1. ממלכת דיסני וורלד – פלורידה

מיקום תיירותי מדהים ואחד ממקומות התיירות המשעשעים ביותר על פני כדור הארץ, ממלכת דיסני וורלד מעניקה השראה גם מבחינת שיטות החיסכון באנרגיה וניהול המים. תתפלאו מ -170,000 נורות ה- LED שהאירו את כל בית סינדרלה במחיר האנרגיה הנדרש ל -4 סירי קפה בלבד.

 

מלבד זאת, הממלכה ממחזרת טונות של פסולת ומנהלת תחנת כוח סולארית בצורת פנים של מיקי מאוס בגודל 22 דונם. על אף כל המאמצים המדהימים הללו להשגת קיימות, USwitch דירגה את ממלכת דיסני וורלד כמוקד התיירות החביבתי ביותר בעולם.

 

  1. בית האופרה של סידני – סידני

המועצה לבנייה ירוקה באוסטרליה העניקה לאופרה של סידני 4 כוכבים ירוקים על היוזמות השונות שלה. פלא אדריכלי זה מארח יותר מ 1500 הופעות מדי שנה, אך חשוב מכך, הוא הפחית את צריכת החשמל שלו בכ 75% באמצעות מערכות חיסכון באנרגיה וקירור מי ים.

 

  1. מפלי הניאגרה – ניו יורק

מושך תיירים על יופיו הטבעי ופעילויות ידידותיות לסביבה, מפלי הניאגרה הם אחד המקומות הטובים ביותר לתיירות אקולוגית. עם נסיעות המעבורת החשמלית ויוזמות ניהול הפסולת, אתה עלול למצוא את עצמך אבוד בסביבה השלווה ובחיות הבר המשגשגות באזור ניאגרה וסביבתה.

 

  1. אתר נופש דיסנילנד – הונג קונג

אם אתה באמת משוגע על מיחזור דברים ואתה בהונג קונג, אז אתה לא יכול לפספס את אתר הנופש דיסנילנד. זהו אחד המקומות הטובים ביותר לסביבה הפועלת ותומך במספר יוזמות ידידותיות לסביבה כגון מיחזור פסולת מזון, מיחזור פסולת ירוקה, אגם השראה לשימור מי גשמים ורבים נוספים.

 

לאתר תיירות מחייב זה יש רגל ממוצעת של 6 מיליון מבקרים מדי שנה, אך למרות אחריות כזו, ההנהלה כאן גילתה מחויבות יוצאת דופן לקיימות סביבתית. עם 4,500 פאנלים סולאריים המותקנים על הגג, אתר נופש ירוק זה אינו מסוגל לעמוד בכל דרישות האנרגיה שלו אלא שהוא גם אתר הפאנלים הסולאריים הגדול ביותר בהונג קונג. יש לו מערכת מיזוג אוויר מרכזית מחוזית, הממחזרת מי שפכים לשטיפת שירותים ובחדרי הרחצה, כאן לא תמצאו ראשי מקלחת רגילים אך חוסכים במים, אשר חוסכים 20% מים לשימוש חד פעמי.

 

כדי להכיר את עצמך יותר על פעילויות הבזבוז האפסיות של המקום הזה ועל עשה ואל תעשה מרגש, אתה יכול לבדוק את המדריך הבלעדי שלנו לדיסנילנד הונג קונג.

 

  1. מוזיאון הטבע – לונדון

המקום הטוב ביותר בעולם להבנת עולם הטבע באמצעות ההיסטוריה ושרידיו, המוזיאון להיסטוריה של הטבע הוא מקום תיירותי חשוב ביותר ובו כ -80 מיליון דגימות.

 

זה נחשב גם למוזיאון בר קיימא והרשויות כאן התחייבו לקבוע יעד מדעי להפחתת פחמן. עד כה, יותר מ -190 טון של פסולת בניין ממוחזרת ומערכת האנרגיה של טריגנרציה של המוזיאון מנעה 15,000 טונות של פליטת CO2.

 

  1. מגדל אייפל – פריז

מצויד בפאנלים תרמיים סולאריים, נורות LED וטורבינות רוח, מגדל אייפל הוא כיום אנדרטה ירוקה ידידותית לסביבה המייצרת 10,000 קוט"ש חשמל בשנה. לאחר סדרת חידושים ופיתוחים, הרשויות צמצמו בהצלחה את טביעת הרגל הפחמנית של מורשת עולמית זו וכעת מגדל אייפל עומד בתוקף כדוגמה ברמה עולמית לקיימות עבור אנדרטאות ומבנים היסטוריים אחרים ברחבי העולם.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://hoteldeal.co.il/